Podstrona: Praktyki Zawodowe - oddanie dokumentów po praktyce / Wizytówka pracownika PRz

Praktyki Zawodowe - oddanie dokumentów po praktyce

26-07-2020 r.
, red. Dawid Zientek

Uprzejmie informuję, że po zakończeniu praktyki zawodowej studenci kierunku Architektura powinni dostarczyć do mnie zaświadczenie o odbyciu praktyki oraz dziennik osiągnięć efektów uczenia się. Dokumenty te powinny być podpisane i opieczętowane przez firmę w której odbywaliście Państwo praktykę zawodową.

Dokumenty te można oddać w dniach 29.07-31.07.2020 oraz od 20.08-31.08.2020 (w godzinach 9.00-12.00).

Student może dostarczyć dokumenty po odbyciu praktyki:

• osobiście do P-34 (parter),
  • podać przez Starostę roku bądź innego studenta, który dostarczy je do P-34,
  • zeskanować dokumenty i przesłać na adres: zientek@prz.edu.pl

a oryginały można dostarczyć na początku nowego semestru w październiku do P-34.

Dawid Zientek

Kierownik praktyk studenckich na WBIŚiA